Shampo e thatë për flokë të yndyrshëm 150ml

14,00 

Largon menjëherë yndyrën e tepërt për 48 orë.

Përshkrim

Shampo e thatë është e pasur me alga deti organike nga Brittany. Ajo absorbon sebumin nga rrënjët e flokëve dhe rikthen freskinë, volumin dhe shkëlqimin e munguar.

Këshilla për aplikim: Para përdorimit tundeni më pas spërketeni tek rrënjët e flokëve. Masazhojeni lehtë dhe krihni flokët.

Avantazhet:

  • 100% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 61271