Balsam për volum 200 ml

6,00 

Përshkrim

Balsami me peptide Quinoa zbut flokët duke bërë që të krihen lehtësisht dhe krijon vëllim që nga rrënja.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 88903