-10%

Balsam kundër yndyrës dhe polucionit 200 ml

Çmimi origjinal qe: 6,00 €.Çmimi i tanishëm është: 5,40 €.

Eleminon yndyrën e tepërt dhe mbron flokët nga ndotja e ambjentit.

Përshkrim

Balsami detoksifikues është i pasuruar me alga deti organike nga Brittany. Ai pastron dhe ushqen flokët duke i lënë ato shumë të buta dhe me shkëlqim.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 56405