Shampo për ruajtjen e ngjyrës së flokëve 300 ml

5,90 

Pastron skalpin dhe ruan ngjyrën e flokëve.

Përshkrim

Shampo pa sulfate me uthull mjedre, ushqen flokët, ruan ngjyrën dhe rikthen shkëlqimin e tyre.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 95% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 36184