Qumësht trupi Mango – 390 ml

8,00 

Kënaqësia e një qumështi hidratues që të jep energji

Përshkrim

Për kënaqësine e një lëkure energjike, ne kemi kombinuar gjalpin organik Shea, vajin esencial Coriander dhe ekstraktin e mangos. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

1 shqyrtim për Qumësht trupi Mango – 390 ml

  1. 4 nga 5 të mundshëm

    mario.aidini.r

    This one smells amazing, definitely my favorite!


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 31253