Qumësht trupi Kokos – 200 ml

5,00 

Kënaqësia e një qumështi hidratues me aromë sensuale

Përshkrim

Për një lëkurë me aromë sensuale, ekspertët tanë që nga viti 1959 kanë përzgjedhur kombinimin e gjalpit organik Shea me ekstraktin e Kokosit. Pluset: – 96% përbërës bimorë; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 56362