-10%

Xhel dushi Kokos – 200 ml

Çmimi origjinal qe: 4,00 €.Çmimi i tanishëm është: 3,60 €.

Kënaqësia e një xheli të butë larës me aromë sensuale

Përshkrim

Për një aromë sensuale dhe argëtuese në dush, ne kemi përzgjedhur xhelin Aloe Vera të kombinuar me ekstraktin e Kokosit. Lëkura juaj ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 98% përbërës bimorë; – Pa sapun, pa paraben; – Formulë lehtësisht e biodegradueshme; – Shishe e riciklueshme; – Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 27861