-30%

Ujë tualeti Comme Une Evidence- 100 ml

Çmimi origjinal qe: 40,00 €.Çmimi i tanishëm është: 28,00 €.

Balanca perfekte midis aromës se luleve dhe drurit.

Përshkrim

Ky parfum është një balancë perfekte midis pastërtisë së agrumeve, aromës drithëruese të luleve dhe elegancës së drurit. Antoine Maisondieu, Perfumier.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 37086