Qumësht trupi Vanilje – 390 ml

8,00 

Kënaqësia e një qumështi hidratues me aromë sensuale

Përshkrim

Për një trup të relaksuar, ne kemi përzgjedhur të kombinojmë gjalpin organik Shea, vajin esencial Petit Grain dhe ekstraktin e vaniljes. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 08196