Xhel lares per duart Mango – 190 ml

5,50 

Kënaqësia e një larësi duarsh me aromë energjike

Përshkrim

Bini në dashuri me aromën e parezistueshme të mangos. Ne kemi kombinuar glicerine organike, vajin esencial të Coriandër dhe ekstraktin e mangos. Duart janë të pastra dhe me aromë të këndshme. Pluset: -97% përbërës bimore; -pa sapun, pa paraben; -formulë lehtësisht e biodegradueshme; -shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 49818