Shampo pa shkumë- 200 ml

4,50 

Efektiviteti I një shampoje, butësia e një kremi.

Përshkrim

Ky është një krem larës pa shkumë, respekton skalpin, pastron me delikatesë floket dhe falë teksturës kremoze, nuk I lejon flokët të ngatërrohen.
Kjo shampo mund të përdoret çdo ditë, ose të alternohet me shampon e zakonshme.
Duke qenë se flokët e bukura, fillojnë me një skalp të shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, në zemër të formulës.Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bere që flokët të rriten të fortë dhe të bukur.
Anët pozitive : Testura kremoze, pa sulfate, lan flokët me butësi, pa I dëmtuar ato.
Angazhimi jonë:
– 98% e përbërësve me origjinë bimore
– Agaves organike
– Bazë larëse me origjinë bimore
– Pa silikon dhe sulfate
– Formulë lehtësisht e degradueshme, pa silikon
– Eko-tubet i dizenjuar me 25% më pak plastikë se një tubet standart

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 68571