Xhel hidratues për konturin e syve – 15 ml

12,50 

Hidraton dhe i jep shkëlqim zonës së syrit

Përshkrim

Xheli i syve super hidratues redukton rrathët e zi, zbut dhe hidraton zonën e kontureve të syve. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi dhe përbërësin Nacre (nëna e perlës) që i jep shkëlqimin. Pluset: – 95% përbërës bimorë; – pa paraben; – pa vajra minerale; – pa parfum. Mënyra e aplikimit: Aplikojeni në zonën e syrit në mëngjes dhe mbrëmje. – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 99765