-20%

Ujë I parfumuar Mon Evidence 50 ml

Çmimi origjinal qe: 39,00 €.Çmimi i tanishëm është: 31,20 €.

Një parfum që më përshtatet plotësisht

Përshkrim

Një kombinim modern mes trëndafilit Damascena, thellësisë së Patchouli-t dhe ëmbëlsisë së vaniljes.Natyra na ka dhënë një energji të re. Mon Evidence është një frymëmarrje, një ndjesi mbushëse. Annick Menardo dhe Olivier Cresp, Parfumierë. Dizenjo Eko: ambalazhim me karton nga pyje të menaxhuara në mënyrë të qëndrueshme. Dru i certifikuar nga PEFC ™. Shishe dhe kapak i riciklueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 02405