Qumësht trupi Mjedër – 390 ml

8,00 

Kënaqësia e një qumështi hidratues që të jep energji

Përshkrim

Për kënaqësinë e një lëkure energjike, ne kemi kombinuar gjalpin organik Shea, vajin esencial të mentes dhe ekstraktin e mjedrës. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

1 shqyrtim për Qumësht trupi Mjedër – 390 ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Ina

    Eshte super, aroma qendron per nje kohe te gjate ne trup.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 28830