-50%

Qumësht trupi i parfumuar Comme Une Evidence- 200 ml

Çmimi origjinal qe: 15,00 €.Çmimi i tanishëm është: 7,52 €.

Një qumësht trupi, në harmoni me parfumin tuaj.

Përshkrim

Dëshironi një qumësht trupi me të njëjtën aromë si parfumi juaj Comme Une Evidence? AI ka një teksturë që përthithet menjëherë dhe e lë lëkurën të butë e me aromë të këndshme. Ky qumësht ka në përmbajtje vajin e susamit dhe ujin e lules së misrit. Pa paraben.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 31832