Shampo për trupin Comme Une Evidence- 200ml

10,00 

Një dush me aromën tuaj të preferuar.

Përshkrim

Dëshironi një shampo trupi me aromë të njëjtë me parfumin tuaj? Xheli I dushit ka në përmbajtje ujin e lules së misrit, trajton lëkurën tuaj me delikatesë. Lëkura juaj do të jetë e butë dhe me aromë të këndshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 32454