Krem duarsh Vanilje – 30 ml

3,50 

Kënaqesia e një kremi hidratues duarsh me aromë sensuale

Përshkrim

Shkoni përtej kënaqësisë së aromës së këndshme të dushit me kremin e duarve të së njëjtës aromë. Ne kemi perzgjedhur të kombinojmë gjalpin organik Shea, vajin esencial Petit Grain dhe ekstraktin e vaniljes, për duar të buta, të hidratuara dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 96% përbërës bimorë; – pa vajra minerale; – pa paraben; – Testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 26885