Ujë Tualeti Ambre Noir- 100ml

40,00 

Një aromë elegante dhe intensive.

Përshkrim

Ambre Noir ka një aromë joshëse e cila kombinon karakterin e fortë të Patchoulit dhe Vetiver me sensualitetin e fasules Tonka. Cedar dhe lavandra I japin aromës elegancën dhe delikatesën këtij uji të parfumuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 39306