-25%

Ujë tualeti HOGGAR- 100ml

Çmimi origjinal qe: 40,00 €.Çmimi i tanishëm është: 30,00 €.

Ngrohtësia e një arome orientale.

Përshkrim

Ky ujë I parfumuar ka një aromë pikante, të ngohtë e cila përzihet me freskinë dhe delikatesën e drurit të lavandos. Marie-Aude Couture-Bluche, Perfumier.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 36454