Krem rigjenerues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml

11,00 

Ushqen, qetëson dhe zbut lëkurën

Përshkrim

Ky krem redukton menjëherë ndjenjën e lodhjes. Rrudhat dhe vijat në fytyrë zbuten. Pasuruar me Calendula që zbut dhe ushqen lëkurën, e qetëson dhe ushqen atë. Pluset e saj: -Teksturë kremoze që përthithet menjëherë; – 91% përbërës bimorë; – pa paraben; – pa ngjyrues; – pa vajra minerale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 12194