-50%

Balsam kundër ndotjes së ambjentit (Anti polucion)- 200 ml

Çmimi origjinal qe: 4,70 €.Çmimi i tanishëm është: 2,35 €.

Eleminon nyjet dhe mbron flokët nga ndotja e ambjentit.

Përshkrim

Balsami me ekstraktin e farave të Moringës nuk lejon flokët të ngatërrohen dhe shërben si një mbrojtje ndaj ndotjes së ambjentit rrethues.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten ,të fortë dhe më të bukur.
Rezultati: Zbukuron flokët dhe I mbron nga ndotja e ambjentit rrethues.
Anët pozitive: Tekstura e lehtë, pa silikon nuk I rëndon flokë tuaj
Angazhimi jonë:
– 98% e përbërësve me origjinë bimore
-Ekstrakti I farës së Moringës përfitohet nga një proçes 100 % natyral
– Agave e kultivuar ne agrokultura organike
– Formulë lehtësisht e degradueshme, pa silicon
– Shishe 100% e riciklueshme
Këshilla për aplikimin:
Përdoreni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 76470