Maskë & balm riparues (2 në 1)- 200 ml

7,99 

Riparon në thellësi: Flokë 20x më të fortë.

Përshkrim

Kjo maskë 2 në 1 me vaj JOJOBA, riparon fibrat e flokëve dhe I riparon ato. Pas çdo aplikimi flokët forcohen dhe bëhen 20 herë më rezistent.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Anët positive: Tekstura balm aplikohet nga rrënjët, në mënyrë që të riparojë të gjithë gjatësinë e flokëve. Maska aplikohet para ose pas shampoos, në flokë të thatë dhe të lagur.
Angazhimi jonë:
– 98% e përbërve me origjinë bimore
– Agave e kultivuar në agrokultura organike
– Formulë lehtësisht e degradueshme, pa silikon
– Eco-tubet e dizenjuar me 25% më pak plastikë se një tubet standart
Këshilla për aplikimin:
2 në 1: Para dhe pas shampos
Pas shampoos, aplikojeni në flokë të lagur nga rrënjët. Lëreni për 3 minuta. Shpërlajeni.
Para shampoos, për efekt më riparues, në flokë të thatë. Lëreni per 10 minuta. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 64243