Serum riparues për flokët- 100 ml

9,00 

Mbron flokët deri në 230° C.

Përshkrim

Ky serum me vaj JOJOBA vepron si çimento që forcon fibrat e flokut për të zvogëluar thyerjen. Ai mbron nga nxehtësia deri në 230 ° C
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Anët pozitive: Teksturë që nuk e le flokun me yndyrë, pa silicon.
Këshilla për aplikimin:
Aplikojeni në flokë tëlagur dhe të thatë. Nuk shpërlahet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 69541