Shampo për shkëlqimin e flokëve- 300 ml

4,50 

Lan dhe rikthen shkëlqimin e flokëve tuaj.

Përshkrim

Kjo shampo me kalendula lan flokët dhe shkëlqen fibrat e flokëve duke lejuar që të pasqyrojnë më mire ditën. Flokët rifitojnë një shkëlqim natyral që zgjat.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Këshilla për aplikimin:
Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 57454