Balsam për volum- 200 ml

4,70 

Eviton nyjet dhe jep volum flokëve.

Përshkrim

Aplikojeni në shpërlarjen e fundit. Shpërlajeni.
Ky balsam me Quinoa nuk lejon flokë të ngatërrohen dhe forcon flokët falë efektit të dyfishtë:
1.Shton material në fibrat e flokëve duke rikrijuar trashësinë
2. Krijon vëllim nga rrënja
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Këshilla për aplikimin:
Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 60160