Locion për minimizimin e poreve – 150 ml

9,00 

Redukton papërsosmëritë – lëkurë mikse në të yndyrshme

Përshkrim

Locioni pastron lëkurën pa e tharë atë. Eshtë i pasuruar me pluhurin e cajit Boreal dhe me acid salicilik 100% me origjinë bimore, Caji i Borelait ka veti ribalancimi dhe Acidi Salicilik lufton kundër papastërtive te lëkurës. Ky locion do t’ju lëre një lekurë te freskët, pa të meta dhe më të shëndetshme. Avantazhet: Ka nje teksturë të fresket. 98% përberës jane me origjine bimore. Acidi sallicilik 100% eshte me origjinë bimore. Pa vajra minerale, pa silikon. Vegan. Jo yndyror. Shishe e riciklueshme. Këshilla e perdorimit: Aplikojeni në lëkurë të paster me pambuk, në mëngjes dhe mbrëmje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 40707