-25%

Kremi sos – 10ml

Çmimi origjinal qe: 9,90 €.Çmimi i tanishëm është: 7,43 €.

Krem sos per pucrat

Përshkrim

Kremi SOS për puçrat është aleati juaj për një lëkurë të shëndetshme, pa puçrra ose shenja të mbetura në lëkurë. Ka një format praktik për ta pasur gjithmonë ne çantën tuaj. SOS është i pasuruar me pluhurin e cajit Boreal për vetitë ribalancuese dhe me acidin salicilik 100% me origjinë bimore për vetitë e luftimit kundër papastërtive të lëkurës. Ky krem ju lë një lëkurë të freskët, pa pucra dhe dukshëm më të shëndetshme. Rezultati: Nga dita e pare, papërsosmëritë zvogëlohen dukshëm. Avantazhet: 94% përbërës jane me origjinë natyrore. Acid salicilik është 100% me origjinë bimore. Pa aromë, pa vajra minerale, pa silikon. Jo yndyror. Amballazh lehtësisht i degradueshem. Këshilla e perdorimit: Aplikojeni 3 herë në ditë vetem mbi puçrra ditën qe shfaqen, dhe më pas 2 herë në ditë derisa të zhduken.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 41472