-25%

Xhel krem hidratant – 50 ml

Çmimi origjinal qe: 13,99 €.Çmimi i tanishëm është: 10,50 €.

Xhel krem hidratant matifikues

Përshkrim

Xhel kremi hidratant ka një strukturë të freskët dhe të lehtë, zvogelon poret, matifikon lëkurën dhe rafinon strukturën e saj. Gjatë gjithë ditës lëkura hidratohet. Ditë pas dite, lëkura rimerr ekuilibrin që i duhet duke e bërë më e bukur. Kremi është i pasuruar me cajin Boreal me vetitë e ribalancimit, i cili vepron thellësisht në lëkurë duke kontrolluar shkëlqimin, papërsosmëritë dhe rafinon strukturën e lëkurës. REZULTATI: Lëkura përthahet ne 80% të përdoruesve si dhe është më e freskët për 78% të perdoruesve. Avantazhet: 91% përbërës jane me origjinë natyrore. Pa vajra minerale. Jo yndyror. Kavanoz qelqi i riciklueshëm. Këshilla e përdorimit: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbremje në të gjithë lëkurën e fytyres te pastruar më parë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 36400