-30%

Serum I koncentruar Lifting-30 ml

Çmimi origjinal qe: 36,00 €.Çmimi i tanishëm është: 25,20 €.

Serum I koncentruar Lifting- për të gjitha tipet e lëkurës

Përshkrim

“Ky serum për fytyrën dhe qafën, I pasur me kolagjen bimor, krijon menjëherë ndjesinë e shtrëngimit të lëkurës. Nga muaji I parë lëkura duket e relaksuar, e tendosur, dhe me më pak rrudha. Avantazhet: 98% e përbërësve me origjinë bimore; Vegan; Pa vajra minerale
Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në të gjithë fytyrën dhe qafë para kremit të ditës dhe natës.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 82994