-25%

Krem anti-rrudhe për sytë – 15 ml

Çmimi origjinal qe: 29,90 €.Çmimi i tanishëm është: 22,43 €.

Kontur plot shkëlqim I syve, korrigjim I vijave në lëkurë

Përshkrim

Falë kremit të syve anti-rrudhë, vijat në lëkurë eliminohen. Ditë pas dite pamja juaj është më e re.Pasuruar me sythin e nektarit që njihet për aftësitë unike për rinim të lëkurës. Mënyra e aplikimit: Aplikoni kremin butësisht në të gjithë zonën e syrit nga brenda jashtë duke e masazhuar lehtësisht. Aplikojeni cdo ditë në mëngjes dhe mbrëmje pas rutinës së Anti-Age Global. Pluset: -94% përbërës bimorë; -pa vajra mineral; -efikasiteti: eliminim i vijave në lëkurë për 90% të rasteve; -studim klinik ne 20 femra.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 39518