Qumësht trupi Argan – 390 ml

8,00 

Kënaqësia e një qumështi hidratues me aromë orientale inspiruar nga Hamami

Përshkrim

Për një aromë trupi orientale ne kemi përzgjedhur të kombinojmë 2 bimë mitike nga Maroku me natyrë bimore: arganin dhe trëndafilin. Lëkura mbetet e hidratuar dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95035