-30%

Korrektor I njollave të errëta në lëkurë – 14 ml

Çmimi origjinal qe: 32,00 €.Çmimi i tanishëm është: 22,40 €.

Fytyrë uniforme, korrigjim I vijave në lëkurë

Përshkrim

Falë korrektorit anti-rrudhë, lëkura është më e re, më uniforme, ka më shumë shkëlqim dhe bukuri. Ditë pas dite, intensiteti I njollave të errëta në lëkurë sbehet. Pasuruar me sythin e nektarit që njihet për fuqitë unike për rinim të lëkurës. Mënyra e aplikimit: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje vetëm tek njollat me anë të majës së tij. Aplikojeni në fund të rutinës së Anti-Age Global. Pluset: -94% përbërës bimorë; -pa vajra mineral; -studim klinik në 20 raste.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 81796