Krem nate korrigjues për të gjitha tipet e lëkurës – 50 ml

40,00 

Një lëkurë e qetësuar, vija të korrigjuara të lëkurës

Përshkrim

Falë kremit korrigjues të natës, lëkura është menjëherë e qetësuar. Që në mëngjesin e parë pas përdorimit të kremit lëkura ka më shumë shkëlqim, shenjat jane zbutur dhe fytyra është më uniforme. Ditë pas dite, rrudhat dhe vijat në lëkurë janë reduktuar dhe lëkura është më e fortë. Pasuruar me sythin e nektarit që njihet për aftësitë unike për rinim të lëkurës. Mënyra e aplikimit: Aplikoni pak nga kremi në të gjithë lëkurën me lëvizje nga brënda jashtë. Lëreni gjatë natës dhe zgjohuni me lëkure të hidratuar, plot shkëlqim dhe bukuri. Aplikohet cdo natë, në të gjithë lëkurën, pas serumit. Pluset: -96% përbërës bimorë; -pa vajra mineral; -kavanoz i riciklueshëm; -Sondazh i kënaqshem në 105 femra për 28 ditë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 40115