Xhel dushi Shege – 400 ml

5,60 

Kënaqësia e një xheli të butë larës që të jep energji

Përshkrim

Për një dush plot jetë ne kemi përzgjedhur kombinimin e xhelit organik Aloe Vera me vajin esencial të trëndafilit të kuq dhe ekstraktin e shegës. Lëkura ngelet butësisht e pastër dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 98% përbërës bimorë; – Pa sapun, pa paraben; – Formulë lehtësisht e biodegradueshme; – Shishe e riciklueshme; – Testuar dermatologjikisht, pH neutral për lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 07212