-30%

Xhel lares per duart Vanilje – 190 ml

Çmimi origjinal qe: 5,50 €.Çmimi i tanishëm është: 3,85 €.

Kënaqësia e një larësi duarsh me aromë sensuale

Përshkrim

Bini në dashuri me shishen dekorative të aromës së vaniljes. Ne kemi kombinuar glicerinë organike me ekstraktin e vanilje Bourbon. Duart janë të pastra dhe me aromë të këndshme. Pluset: -97% përbërës bimorë; -pa sapun, pa paraben; -formulë lehtësisht e biodegradueshme; -shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 50193