-10%

Balsam kundër rënies së flokëve 200 ml

Çmimi origjinal qe: 8,50 €.Çmimi i tanishëm është: 7,65 €.

Përshkrim

Ky balsam me Lupin të bardhë eviton krijimin e nyjeve të flokëve, i forcon ato dhe rrit rezistencën e tyre. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 52694