Serum forcues dhe mbrojtës nga nxehtësia 100 ml

12,20 

Mbron flokët deri në 230°C

Përshkrim

Falë përbërjes së tij me vaj Jojoba organik serumi redukton këputjet e flokëve, i riparon dhe mbron fibrat e tyre nga nxehtësia deri në 230°C.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur dhe të thatë. Nuk shpërlahet.

Avantazhet:

  • 94% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 48704