-10%

Balsam riparues 200 ml

Çmimi origjinal qe: 6,00 €.Çmimi i tanishëm është: 5,40 €.

Riparon, zbut dhe eviton majat dyshe të flokëve.

Përshkrim

Balsami me vaj Jojoba organik ristrukturon fibrat e flokëve, nuk i lë të ngatërrohen, i riparon, ushqen dhe forcon ato. Flokët bëhen më rezistent.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 47043