Shampo për volum 300 ml

5,90 

Pastron butësisht skalpin, krijon volum që nga rrënja, pa sulfate.

Përshkrim

Shampo është e pasur me peptide Quinoa, të cilat krijojnë volum që tek rrënjët e flokëve.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 94% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 86933