Shampo e ngurtë për ushqimin e flokëve 60gr.

9,50 

Lan dhe ushqen flokët tuaj.

Përshkrim

Shampo e ngurtë për ushqimin e flokëve është e pasur me vajra ushqyes, u fal flokëve butësi, shkëlqim dhe gjallëri.
Formula e saj përmban 99% përbërës bimorë, të biodegradueshëm dhe pa sulfate. Është po aq efektive sa një shampo e zakonshme.
1 shampo e ngurtë = me 2 shampo të zakonshme.
Për çdo shampo të ngurtë që shitet, mbillet një pemë nga Fondacioni Yves Rocher.
Këshilla për aplikim: Fërkojeni shampon e ngurtë ndërmjet duarve e më pas aplikojeni në flokë, ose vendoseni direkt në flokë të lagur. Masazhoni skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 34165