-25%

Shampo e ngurtë për shkëlqimin e flokëve 60gr.

Çmimi origjinal qe: 9,50 €.Çmimi i tanishëm është: 7,13 €.

Lan dhe rikthen shkëlqimin e flokëve tuaj.

Përshkrim

Shampoja e ngurtë u fal flokëve butësi, aromë të këndshme dhe u rikthen atyre shkëlqimin e munguar. Formula e saj përmban 99% përbërës bimorë, të biodegradueshëm dhe pa sulfate. Është po aq efektive sa një shampo e zakonshme.
1 shampo e ngurtë = me 2 shampo të zakonshme.
Për çdo shampo të ngurtë që shitet, mbillet një pemë nga Fondacioni Yves Rocher.
Këshilla për aplikim: Fërkojeni shampon e ngurtë ndërmjet duarve e më pas aplikojeni në flokë, ose vendoseni direkt në flokë të lagur. Masazhoni skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 33823