Shampo kundër yndyrës dhe polucionit 300 ml

5,90 

Largon sebumin e tepërt dhe detoksifikon skalpin.

Përshkrim

Falë përbërjes së saj me alga deti organike nga Brittany dhe pa sulfate, shampo largon sebumin e tepërt dhe eleminon të gjitha papastërtitë nga flokët. Skalpi është i detoksifikuar dhe flokët të buta e me plot shkëlqim.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 94% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 55440