Shampo riparuese 300ml

5,90 

Shampo riparuese pa sulfate, për flokë të thatë, të dëmtuar, pastron butësisht skalpin.

Përshkrim

Falë përbërjes së saj me vaj organik Jojoba, shampo ushqen, riparon dhe mbron flokët nga këputja. Flokët janë më rezistente dhe më me shkëlqim deri në maja.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 98% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 45491