Shampo për flokë të drejtë

4,50 

Lan dhe zbut flokët tuaj.

Përshkrim

“Kjo shampo pa silikon dhe pa sulfate pastron butësisht flokët tuaj. Falë peptideve zbutëse të orizit, fibrat e flokëve zbuten, duke bërë të mundur që ti krihni me lehtësi. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, në zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Avantazhet:
• 96% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Pa sulfate.
• Bazë pastruese bimore.
• Formulë lehtësisht e biodegradueshme.
• Shishe plastike 100% e riciklueshme.
• Agave organike.
Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 91871