Serum kundra rënies së flokëve 75ml

17,00 

Forcon dhe dendëson floket.

Përshkrim

Serumi kundra rënies së flokëve ka një teksturë që nuk ngjit. Ai forcon flokët që nuk kanë vitalitet. Ditë pas dite, flokët do të jenë më rezistente dhe do të bien më pak. Flokët tuaja do të rimarrin forcën, do të duken më të dendura dhe më të bukura. Serumi ka një formulë pa silikon dhe është i pasuruar me Ginseng, i cili forcon flokët në rrënjë dhe me Agave e cila dyfishon mikroqarkullimin e skalpit.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Pa silikon
• Vegane
• Paketim i riciklueshëm
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Aplikojeni 2 ose 3 herë në javë në rrënjët e flokëve. Masazhojeni me lëvizje rrethore derisa të përthithet. Mos e shpërlani.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 93201