Sale

Fondatinë Plein Eclat 30ml

Çmimi origjinal qe: 21,00 €.Çmimi i tanishëm është: 15,75 €.

Detoksifikon dhe i jep shkëlqim lëkurës suaj.

Përshkrim

Kjo fondatinë e mbron lëkurën tuaj nga agresionet e jashtme, e detoksifikon atë dhe ditë pas dite do të vëreni që lëkura juaj do të jetë më e shndritshme.
Fondatina unifikon ngjyrën e lëkurës duke i dhënë një përfundim natyral dhe mbulim perfekt. Formula e saj është e përbërë nga 89% përbërës të cilët mbrojnë lëkurën nga faktorët ndotës, e detoksifikojnë atë si dhe nga një mix përbërësish të cilët e hidratojnë lëkurën dhe i japin asaj shkëlqim. Ndërsa 11% përbëhet nga pigmente minerale natyrore. Ajo është e pasur me ekstraktin e bimës Aphloia nga Madagascari, mikroalga dhe ekstrakt i lules Capucine.
Avantazhet:
• 87% e përbërësve me origjinë bimore
• Pa silikon
• Vegane
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Nëse dëshironi mbulim mesatar, vendosni pak sasi të fondatinës në faqe, ballë, hundë duke e përhapur me furçë ose sfungjer. Për mbulim të lartë përsëriteni proçesin.

Informacion shtesë

Color

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 61871
Spastroje