Laps për vetullat

7,20 

Vetulla të plota dhe natyrale.

Përshkrim

Lapsi i vetullave u jep formë dhe mbush vetullat tuaja duke u dhënë atyre një pamje natyrale. Formula e tij është vegane dhe përmban 100% përbërës me origjinë bimore.
Këshilla për aplikim:
1. Përdorni furçën për të krehur vetullat.
2. Më pas përdoni lapsin për të konturuar dhe mbushur vetullën.
3. Përdorni përsëri furçën për një vetull shumë natyrale.

Informacion shtesë

Color

, , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 55433
Spastroje