-70%

Vaj Elixir ushqyes për thonjtë “Go Green”

Çmimi origjinal qe: 5,00 €.Çmimi i tanishëm është: 1,50 €.

Trajtim me përmbajtje 100% bimore që ushqen thonjtë tuaj.

Përshkrim

Vaji Elixir “Go Green” është zgjidhja perfekte për thonjtë tuaj. Ai ushqen, hidraton kutikulat dhe ndihmon në forcimin dhe rritjen e thonjve. Formula e tij vegane me përmbajtje 100% bimore, është e pasur me vaj jojoba dhe vaj bajameje.
Këshilla për aplikim: Hidhni disa pika tek thonjtë me anën e aplikatorit e përhapeni deri në konture duke e masazhuar lehtë po me anën e aplikatorit. Për një rezultat më të shpejtë dhe efektiv mund ta aplikoni para se të flini në mënyrë që vaji të veprojë gjatë kohës që ju flini.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 84706