Shampo për flokë të lyer, pa sulfate- 300 ml

4,50 

Lan flokët dhe mbron ngjyrën.

Përshkrim

Kjo shampo anti- oksiduese me tulin e Acai pastron flokët me delikatesë dhe mbron ngjyrën. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Kjo shampo pastron flokët dhe siguron një ngjyrë të shndërritshme. 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, pa sulfate, bazë larëse bimore, agave 100% organike, shishe e riciklueshme. Këshilla për përdorimin: Përdoreni në flokë të lagur. Shpërlajeni. Evitoni kontaktin me sytë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 55843