-50%

Maskë për flokë të lyer- 200 ml

Çmimi origjinal qe: 7,99 €.Çmimi i tanishëm është: 3,99 €.

Riparon flokët, I zbut dhe mbron ngjyrën e tyre.

Përshkrim

Kjo maskë 2 në 1 anti- oksiduese me tulin e Acai riparon flokët, mbron ngjyrën dhe zbut flokët tuaj. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Maska ka teksturë kremoze ,përdoret para ose pas larjes me shampo, në flokë të lagur e të thatë. 95% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, tubet i riciklueshmëm. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 65493